ZADZWOŃNAPISZ EMAIL

Oddział Kraków/Balice

Jolanta Suder

Dyrektor Oddziału Kraków/Cholerzyn

j.suder@bako2000.pl

32-060 Cholerzyn
ul. Cholerzyn 501
tel. +48 12 285 57 10
e-mail: krakow@bako2000.pl

Oddział Włocławek

Zbigniew Lewandowski

Dyrektor Oddziału Kruszyn

wloclawek@bako2000.pl

87-853 Kruszyn
ul. Nowa Wieś 18
tel. (54) 233 84 50
e-mail: wloclawek@bako2000.pl

Formularz kontaktowy

Współpraca

Jeśli masz ochotę przesłać nam wstępny zarys aranżacji lub skontaktować się zapraszamy do naszego formularza kontaktowego:

Skontaktuj się z nami

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze

Oferujemy wysokiej klasy, bardzo trwałe urządzenia gastronomiczne, będące podstawą wyposażenia każdego sklepu spożywczego, supermarketu czy jadłodajni. Regały chłodnicze firm takich jak Hauser, Linde czy Bonet Neve, które prezentujemy poniżej, gwarantują utrzymanie świeżości trzymanych w nich produktów przez długi czas.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo regały chłodnicze w różnych wymiarach i kolorach. Każdy z tych parametrów może zostać dostosowany pod indywidualne życzenie Klienta. Nasze produkty wyposażone są w podświetlane półki, co znacznie ułatwia korzystanie z nich w słabiej oświetlonych pomieszczeniach oraz uatrakcyjnia ekspozycję potraw i artykułów spożywczych. Niektóre z nich posiadają listwę przeznaczoną do umieszczenia na niej cen. Część wyposażona jest dodatkowo w drzwi z pleksy, dzięki którym nasze urządzenia nie tracą energii na dodatkowe obniżanie temperatury.
pl Polish
en Englishde Germanpl Polish