ZADZWOŃNAPISZ EMAIL

Oddział Kraków/Balice

Jolanta Suder

Dyrektor Oddziału Kraków/Balice

j.suder@bako2000.pl

32-083 Balice
ul. Przemysłowa 23
tel. +48 12 285 57 10
fax.+48 12 285 57 20
e-mail: krakow@bako2000.pl

Oddział Włocławek

Zbigniew Lewandowski

Dyrektor Oddziału Włocławek

wloclawek@bako2000.pl

87-880 Brześć Kujawski
Pikutkowo 35E
tel. (54) 233 84 50
fax. (54) 232 00 56
e-mail: wloclawek@bako2000.pl

Formularz kontaktowy

Współpraca

Jeśli masz ochotę przesłać nam wstępny zarys aranżacji lub skontaktować się zapraszamy do naszego formularza kontaktowego:

Skontaktuj się z nami

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze

Oferujemy wysokiej klasy, bardzo trwałe urządzenia gastronomiczne, będące podstawą wyposażenia każdego sklepu spożywczego, supermarketu czy jadłodajni. Regały chłodnicze firm takich jak Hauser, Linde czy Bonet Neve, które prezentujemy poniżej, gwarantują utrzymanie świeżości trzymanych w nich produktów przez długi czas.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo regały chłodnicze w różnych wymiarach i kolorach. Każdy z tych parametrów może zostać dostosowany pod indywidualne życzenie Klienta. Nasze produkty wyposażone są w podświetlane półki, co znacznie ułatwia korzystanie z nich w słabiej oświetlonych pomieszczeniach oraz uatrakcyjnia ekspozycję potraw i artykułów spożywczych. Niektóre z nich posiadają listwę przeznaczoną do umieszczenia na niej cen. Część wyposażona jest dodatkowo w drzwi z pleksy, dzięki którym nasze urządzenia nie tracą energii na dodatkowe obniżanie temperatury.

 • LCP Phoenix

  ,
  Szafa chłodnicza ANTILA jest urządzeniem przeznaczonym do ekspozycji wszelkich wyrobów cukierniczych: tortów, ciast, ciasteczek, deserów i innych. Zakres temperatur w szafie ANTILA kształtuje się na poziomie +2/+10. Szafa produkowana jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich posiada obrotową część ekspozycyjną, która umożliwia wyeksponowanie towaru z każdej jego strony. Druga wersja posiada pięć półek z możliwością regulacji wysokości. Szafa ANTILA wraz z ladą cukierniczą CARINA 02, witryną na lody Sagitta oraz regałem niechłodniczym LEO tworzy jednolitą, niepowtarzalną linię mebli dla cukierni, piekarni, restauracji i kafeterii.
 • LCV Volans

  ,
  NOWY DESIGN WYPOSAŻENIE STANDARDOWE W ofercie posiadamy wersję chłodniczą, neutralną oraz grzewczą.
 • RCA Aries 01

  Regał chłodniczy RCA ARIES przeznaczony jest do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych, głównie nabiału, mięsa i wędlin, idealnie nadaje się również do ekspozycji i sprzedaży wyrobów cukierniczych, takich jak ciasta, torty i inne. Regał RCA ARIES zasilany jest w czynnik chłodniczy wyłącznie z agregatu zewnętrznego. Produkowany jest w systemie łatwego i szybkiego łączenia w ciągi chłodnicze.
 • RCA Aries 02

  Regał chłodniczy RCA ARIES 02 przeznaczony jest do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych, głównie nabiału, mięsa i wędlin, idealnie nadaje się również do ekspozycji i sprzedaży wyrobów cukierniczych, takich jak ciasta, torty i inne. Regał RCA ARIES 02 zasilany jest w czynnik chłodniczy wyłącznie z agregatu zewnętrznego. Produkowany jest w systemie łatwego i szybkiego łączenia w ciągi chłodnicze.
 • RCA Aries 03

  Nowoczesny regał chłodniczy.
 • RCH Hercules 02

  ,
  Regał RCH HERCULES 02 jest marketowym urządzeniem chłodniczym, przeznaczonym do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych, głównie nabiału, mięsa i wędlin. Regał RCH HERCULES 02 zasilany jest w czynnik chłodniczy wyłącznie z agregatu zewnętrznego. Produkowany jest w systemie łatwego i szybkiego łączenia w ciągi chłodnicze.
 • RCH Hercules 03

  ,
  Regał RCH HERCULES 03 jest marketowym urządzeniem chłodniczym, przeznaczonym do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych, głównie nabiału, mięsa i wędlin. Regał RCH HERCULES 03 zasilany jest w czynnik chłodniczy wyłącznie z agregatu zewnętrznego. Produkowany jest w systemie łatwego i szybkiego łączenia w ciągi chłodnicze.
 • RCH Hercules 04

  ,
  Regał RCH HERCULES 04 jest marketowym urządzeniem chłodniczym, przeznaczonym do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych, głównie nabiału, mięsa i wędlin. Regał RCH HERCULES 04 zasilany jest w czynnik chłodniczy wyłącznie z agregatu zewnętrznego. Produkowany jest w systemie łatwego i szybkiego łączenia w ciągi chłodnicze.
 • RCH Hercules 05

  ,
  WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
 • RCH Hercules 06

  WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
 • RCL Lepus

  Regał chłodniczy LEPUS jest regałem kontenerowym, przeznaczonym do ekspozycji i sprzedaży produktów spożywczych w temperaturze +1 / +10 C w dużych dyskontach spożywczych i supermarketach. Produkowany jest w długości 2,8m, co umożliwia umieszczenie w dolnej części regału dwóch standardowych palet EURO z towarem. Podnoszony na podnośnikach hydraulicznych przedni cokół regału umożliwia łatwy dostęp wózka widłowego, a dwa rzędy półek w górnej części regału pozwalają na dodatkową ekspozycję towaru.
 • RCO Octans 02

  Nowoczesny regał chłodniczy.